שכפול מפתחות – 5 מקרים שיגרמו לכם להצטער שלא שכפלתם

846296481.jpgמחכים למנעולן כי נתקעתם מחוץ לדלת? זה רק מקרה אחד בו תצטערו שלא שכפלתם את המפתחות. הנה עוד כמה סיטואציות שכדאי להיזהר מהן

שכפול מפתחות יכול למנוע מכם הרבה עוגמת נפש. זהו שירות זול הניתן על ידי מנעולן עם רישיון והסמכה, במהירות ומבלי לעכב את השגרה. השירות מתאים גם עבור לקוחות פרטיים ובעלי דירות או נכסים, וגם עבור אנשי עסקים ועובדים. למעשה, הנה 5 מקרים נפוצים שבהחלט יגרמו לכם להצטער על כך שלא ביצעתם את השכפול בזמן הנכון:

1. נתקעתם מחוץ לדלת בבית ולשכנים אין מפתח חלופי

אם אתם סומכים על השכנים שלכם, שכפלו מפתח ותנו אותו לשכן אחד לפחות. כך תוכלו להבטיח שתמיד תיכנסו לדירה. הבעיה עם דלת נעולה היא שאף פעם אי אפשר להיערך לקראתה מראש – מלבד באמצעות שכפול מפתחות. במילים אחרות, אל תחכו להיתקע מחוץ לדלת והקדימו תרופה למכה.

2. הקדמתם להגיע למשרד אבל הוא סגור

אין מניעה לשכפל את המפתחות של המשרד. כל עובד רוצה לשמור על רמה מסוימת של גמישות ולפעמים אנחנו אפילו מגיעים מוקדם כדי להספיק משימות, אבל מה קורה כאשר המשרד סגור? הפתרון במקרה כזה יכול להיות מפתח משוכפל אצל השרת, במזכירות או אצל הקולגות.

3. הילדים הגיעו מבית הספר ואין אף אחד בבית

אחד הסיוטים הגדולים של הורים בא לידי ביטוי כאשר הילדים מגיעים מוקדם מבית הספר אבל אין אף אחד בבית. במקום שהם יחכו מחוץ לדלת או שתצטרכו לצאת מהעבודה ולפתוח להם, שכפלו מפתחות עם מנעולן מקצועי ותנו לכל ילד את המפתח שלו.

4. הזמנת שירותי ניקיון אבל עכשיו אתם לא יכולים לצאת מהבית

רגילים להזמין שירותי ניקיון קבועים מדי שבוע או כמה ימים? זכרו שאם לא תשכפלו מפתחות, תצטרכו לחכות שהמנקים יסיימו את העבודה. שכפול יאפשר לכם לתת למנקים מפתח ולקבוע איתם מראש את לוח הזמנים. היתרון הוא שלא תצטרכו להיות תלויים בהספק של שירותי הניקיון ואפילו תוכלו לנצל טוב יותר את הזמן הפנוי העומד לרשותכם.

5. נסעתם לחו"ל ויש תאונה בבית המחייבת ביקור של אנשי מקצוע

המקרה החמור ביותר בו תצטערו שלא שכפלתם מפתח יכול להתרחש כאשר תהיו בחו"ל. לא משנה אם נסעתם לסוף שבוע או לכמה חודשים, אתם חייבים להשאיר לפחות מפתח אחד אצל חברים או בני משפחה. בקשו ממנעולן לשכפל עבורכם את המפתחות ותנו אותם למישהו שאתם סומכים עליו. כך תוכלו לטפל בבעיה בתוך הבית גם אם אתם במרחק של מאות קילומטרים. החברים ובני המשפחה שלכם יזמינו איש מקצוע, יוודאו חזרה לשגרה ויאפשרו לכם להמשיך ליהנות מהטיול. במקרים כאלה שכפול מפתחות מונע נזקים בלתי הפיכים לבית ולציוד.

846296481.jpg