פורץ מכוניות

ננעלתם מחוץ לרכב? לא מצליחים לאתר את המפתח של הרכב הישן שלכם? פורץ מכוניות יעזור לכם לפתור את כל הבעיות.

מיהו פורץ מכוניות מוסמך ומקצועי?

  • מי שעבר קורס הסמכה בתחום המנעולנות
  • מי שיש לו ניסיון בפריצת רכבים ללא גרימת נזק
  • מי שיש לו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל

פורץ מכוניות – היזהרו מחיקויים!

כשאתם קונים מוצר ש"מתחזה" לתוצרת מקורית של חברה יוקרתית, אתם מפסידים בחוויית השימוש. עם זאת, כשאתם פונים לפורץ מכוניות מזויף, אתם מסתכנים בגניבה של הרכב שלכם, ולכן חשוב ביותר לפנות לאנשי מקצוע מוכרים ומוסמכים בתחום. חברתנו עוסקת בתחום המנעולנות בכלל ובמנעולנות רכב בפרט מזה שנים רבות, ומתמחה בפריצת רכבים מבלי לגרום נזק למנעול או לפח  הרכב.

מגיעים אליכם במהירות

שירותי מנעולנות הינם שירותי חירום לרוב, ואנו מודעים לכך. מסיבה זו אנו עושים את כל שביכולתנו על מנת להגיע מהר ככל האפשר אל לקוחותינו. המחויבות הגבוהה שלנו ללקוחותינו מזכה אותנו באמונם ובנאמנותם של הלקוחות הרבים שלנו, שפונים אלינו שוב ושוב לקבלת שירות בכל תחומי עיסוקינו.

חוסכים לכם כסף

ישנם לא מעט אנשי מקצוע שמציעים שירותי פורץ מכוניות, אך לא כולם מספקים את אותו השירות. מי שקורה לעצמו מנעולן, אך בפועל אין לו הכשרה מקצועית בתחום או ניסיון רלוונטי, עלול לגרום לבעיות חמורות, הן ברמה האסתטית והן ברמת תפקוד המנעול. אנשים שחוו פריצת מנעול חובבנית, נאלצו לבצע תיקוני פח ולהחליף את מנעול הרכב. חברתנו חוסכת לכם את כל הטרחה המיותרת הזאת, ופשוט מבצעת עבורכם פריצת מנעולי רכב ללא נזק מיותר, במקצועיות ובמהירות.

לשירות פורץ מכוניות מקצועי ומיומן, תפנו אלינו בכל שעות היממה.

פורץ מכוניות

פורץ מכוניות