מנעולן בתל אביב – הכל על הינעלות ילדים ברכב כשהמפתחות בפנים

הילד ננעל מחוץ לרכב והמפתחות נותרו בפנים? זו בהחלט עשוייה להיות סיטואציה מלחיצה, בפרט אם מדובר ביום חם. אך למרבה הצער, דלת שנסגרה בטעות או בעיה במנעול, עשויים להיגרם ברכב של כל אחד ואחת מאיתנו. לכן חשוב לשמור בהישג יד כרטיס ביקור של מנעולן בתל אביב והסביבה, על כל צרה שלא תגיע. באילו מקרים תזדקקו לאיש מקצוע, אילו פעולות מנע ניתן לנקוט ובעיקר, איך להתמודד עם המצב ברגע האמת?

סיבות נפוצות להינעלות ילדים ברכב

כאשר הילד ננעל בתוך הרכב עם המפתחות בפנים הנטייה הראשונית שלנו היא לקרוא לעזרה. הינעלות ילד ברכב עשויה להיגרם משלל סיבות, כגון: בעיה במנגנון הנעילה המרכזית של הרכב (כל פעם שהדלת נטרקת כל המנעולים של הרכב נסגרים באופן אוטומטי והרכב ננעל), שימוש בכפתורי נעילה ידניים בלבד (במכוניות ישנות יחסית), בעיה במצבר של הרכב ועוד.

אז כיצד נמנעים מהתופעה?

ראשית כל, יש לטפל בכל בעיה ידועה במנגנון הנעילה של הרכב ולא לדחות זאת "למועד מאוחר יותר". הדבר כולל גם שימוש במצבר תקין והחלפת פלאגים בטיפולי הרכב השוטפים. בנוסף, כדאי מאוד שלא לאפשר לילדים מגע עם המפתחות כאשר אתם נמצאים מחוץ לרכב. על ההורה להקפיד שלא לתת לתינוק לשחק עם מפתחות הרכב בזמן שהוא פורק את הקניות, למרות שכשהילד דורש תשומת לב הדבר הקל ביותר לעשות זה לתת לו משהו להתעסק איתו ולהסב את תשומת ליבו. במקרה כזה עשוייה הדלת להיטרק, הרכב יינעל וההורה יוותר מחוצה לו. כל מנעולן בתל אביב יאמר לכם כי חילוצים רבים היו יכולים להימנע לו היו נוהגים בעלי הרכבים לשכפל לעצמם מפתח נוסף ולשאת אותו עימם בתיק, בארנק או בכיס. מפתח ספייר זמין חוסך לחץ מיותר! וטיפ אחרון, במידה ואתם חייבים לצאת מן הרכב כאשר המפתחות בפנים, דאגו כי החלון יישאר מעט פתוח, על מנת לאפשר פריצה קלה ונוחה לרכב. בכל מקרה, מומלץ תמיד להשאיר את מפתחות הרכב קרובים אליכם.

הילד ננעל ברכב – מה ניתן לעשות?

אתם ניצבים חסרי אונים לצד הרכב והילד נעול בפנים יחד עם המפתחות. עשרות מחשבות מתרוצצות לכם בראש; להזעיק את המשטרה? את מכבי האש? לפרוץ את החלון לבד? קחו בחשבון כי האופציות אשר תוארו לעיל רק יגרמו נזק רב לשמשות או למנעולי הרכב והילד לא בהכרח יחולץ במהרה. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיה כזו ברגע האמת היא להזעיק מנעולן מקצועי ומיומן. על המנעולן לעמוד בקריטריונים הבאים:

  • להחזיק בתעודת פורץ רכבים מדופלם
  • להיות בעל ניסיון ותושייה
  • לפעול באישור משטרת ישראל
  • להעניק שירות 24/7, או לכל הפחות להגיע תוך זמן קצר למקום בו אתם נמצאים

התקשרות עם מנעולן מקצועי תאפשר לכם לחלץ את הילד הנעול ברכב, תוך גרימת מינימום נזק – אם בכלל – לרכב. בנוסף, תוכלו להיעזר באיש המקצוע גם לצורך שכפול מהיר של מפתחות ושלטי אזעקה לרכב, החלפת מנעולים רגילים לחכמים (מנעולי כרטיסים או מנעולי טביעת אצבע) ועוד. אם אתם מחפשים מנעולן בתל אביב שעומד בכל הקריטריונים הללו, רצוי שתחזיקו במספר הטלפון של בית המנעול והמפתח – מרכז מולטילוק. טלפון אחד ומנעולן מוסמך יגיע אליכם בתוך דקות ספורות!