מנעולן בקריית אונו

גרים בקריית אונו ואזור מחלף בר אילן? נתקעתם מחוץ לבית והמפתח נשאר בפנים? הרכב ננעל? פרצו לכם לבית? אז יש לכם כמה סיבות טובות להזמין מנעולן מוסמך באזור קריית אונו!

בית המנעול והמפתח, הממוקמת במרכז הארץ היא חברה המתמחה כבר יותר מ-30 שנה במתן שירותי פריצה, חילוץ והתקנת מנעולים, באישור משטרת ישראל ובפריסה ארצית.

המפתח אבד? אתם נעולים מחוץ לבית או בתוכו? חייגו עכשיו 1-800-88-50-50 וצוות המנעולנים המסור שלנו כבר בדרך!

מנעולן בקריית אונו – אזורי פעילות

אנחנו זמינים לספק לכם שירותי מנעולנות בכל אזור קריית אונו, מחלף בר אילן והסביבה. עבודותינו הרבות פזורות בקרב אלפי לקוחות מרוצים, איתם עבדנו לאורך השנים, באזורי פעילות ושכונות רבות בקריית אונו: רחוב תנועת המרי, רחוב הרצל, שכונת מגדל המים, שכונת פסגות אונו החדשה, פרויקט אזורים עבר הירדן, שכונת גני אילן, שכונת רימון ועוד.

החלפת מנעולים בקריית אונו לשמירה על בטחון הבית

מסקירה כללית על נתוני העיר, עולה כי קריית אונו היא עיר של 40% עובדי צווארון כחול המשתכרים בממוצע מינימום של עשרת אלפים שקלים בחודש. מחירי הדירות עומד על 1.5 מיליון שקלים בממוצע לדירה פשוטה. בכל דירה אשר שווה הרבה, וכנראה שמכילה תכולה יקרת ערך, יש להתקין מערכת מנעולים משודרגת, שתעניק הגנה מרבית לכל הבית. לפיכך נוצר צורך בהתקנת מנעול חכם, לאו דווקא במצב שדורש פריצה (כאשר נתקעים מחוץ לבית) אלא למטרות שדרוג והגברת ההגנה כנגד אורחים לא קרואים באזור.

מנעולנים לכל סוגי הדלתות – זמינות מלאה לקריית אונו והסביבה

לשם כך, המנעולנים שלנו ערוכים לתת שירות לתושבי העיר קריית אונו, לכל סוגי הדלתות, עם מוצרים איכותיים ביותר מבית מולטילוק העולמית. בנוסף, הציוד בו אנו משתמשים לצורך המשימה הוא החדשני ביותר, לרבות מנעולים חכמים, מנעולים עם צילינדר מורכב ומברגים מקצועיים להידוק כל מערכות הנעילה בדלת הבית או הרכב שלכם.

זקוקים לשירותי מנעולן בקריית אונו? צוות המנעולנים המסור שלנו מחכה לטלפון שלכם בכל זמן! 1-800-88-50-50