מנעולן בגבעתיים

תושבי גבעתיים? הדירה נפרצה? המפתח נשבר בחור המנעול? הגיע הזמן להחליף את המנעול? זה הזמן להזמין מנעולן מקצועי באזור גבעתיים!

בית המנעול והמפתח היא חברת מנעולים ותיקה העוסקת מזה 3 עשורים בפריצת מנעולים, התקנתם והחלפתם. החברה עובדת באישור משטרת ישראל והינה משווקת מורשית של מותג המנעולים מולטילוק, מנעולי איכות ברמת אבטחה גבוהה.

בואו ליהנות מכל היתרונות יש לבית המנעול והמפתח להציע לכם:

  • שירות אישי ומשפחתי
  • צוות ותיק ומנוסה כבר 30 שנה
  • שירותי מנעולנים לתושבי גבעתיים והסביבה
  • מגוון מנעולים מתקדמים מבית מולטילוק

 

צריכים להחליף מנעולים בבית? התקשרו עוד היום 1-800-88-50-50 ונשלח לכם מנעולן מיומן לכל מקום בגבעתיים!

מנעולן בגבעתיים – אזורי פעילות

מתוקף היותנו חברת מנעולים זמינה במרכז הארץ, אנו מספקים שירותי פריצה, התקנה והחלפה של מנעולים לרכבים, דלתות בתים ודירות, דלתות משרדים, כספות ועוד לכל רחבי גבעתיים: רחוב כצנלסון, שכונת שנקין, שכונת פועלי הרכבת, גבעת רמב"ם, גבעת קוזלובסקי ואפילו בדלתות של הסביח של עובד.

מנעולן בגבעתיים לכל סוגי הדלתות

הצוות המנוסה שלנו ערוך ומיומן לטיפול בכל סוגי הדלתות. החלפת מנעולים של דלתות פלדלת, רב בריח, דלתות עץ בתוך הבית, דלתות משרדיות, פריצת כספות, פריצת רכבים וכן מספקים שירותי החלפת המנעולים לדלתות שלעיל.

מנעולן מקצועי לאבטחת הבית בגבעתיים

גבעתיים נחשבת לעיר ובה ארבעים אחוז מהתושבים הם עובדי צווארון לבן ואקדמאים המשתכרים מינימום של אחד עשר אלף שקלים לחודש. ביניהם גם זוגות צעירים שמתחילים את חייהם בדירה הראשונה. כאשר מדובר בדירה חדשה, מומלץ להחליף את המנעול, שכן לא תרצו לחיות בספק הקל שבקלים שיש לעוד מישהו מפתח וגישה חופשית לדירתכם.

המפתח נעול בתוך הבית? הזמינו מנעולן בגבעתיים עוד היום! אנחנו כבר בדרך – 1-800-88-50-50

מנעולן בגבעתיים

מנעולן בגבעתיים