נתקעתם מחוץ לדלת? 9 דברים שיעבירו לכם את הזמן!

אין דבר יותר מאכזב מאשר להגיע הביתה ולגלות שהדלת נעולה אך אתם חייבים להישאר בחוץ. עד שהמנעולן יגיע ויפתור עבורכם את הבעיה, הנה 9 דברים שיכולים להעביר לכם את הזמן

1. חדשו את הקשר עם השכנים

מי שנתקע מחוץ לבית לא חייב לשבת על המדרגות בחוסר מעש. נצלו את הזמן הפנוי וחדשו את הקשר עם השכנים. זכרו כי אף פעם אי אפשר לדעת מתי תזדקקו להם, וחוץ מזה – מערכת יחסים חיובית בבניין היא מתכון לאיכות חיים.

2. התעדכנו באקטואליה ובחדשות

לרובנו אין זמן פנוי להבין מה קורה בתחומי האקטואליה והחדשות. אחרי שחייגתם למנעולן ותיאמתם שירותי פריצה לבית, השתמשו באחוזי הסוללה של הטלפון הנייד והחכם כדי להתעדכן. היכנסו לאתרי החדשות וקראו עד הסוף את הידיעות המעניינות.

3. סדרו את חדר המדרגות

חדר מדרגות הוא אחד האיזורים היותר מוזנחים בבניין. מלבד ועד הבית, אין הרבה אנשים שאיכפת להם מה קורה בחדר הזה. אם נתקעתם מחוץ לדלת תוכלו להעביר את הזמן עם סידור וארגון של חדר המדרגות. פנו את הלכלוך, סגרו את הארונות הפתוחים וסדרו את השטיחים בכניסה לדירות.

4. צאו לטיול בשכונה

מנעולן יידע ליצור אתכם קשר ברגע שאתם מגיעים ולכן לא חייבים להישאר ליד הדלת. אם יש מספיק זמן ומזג האוויר נעים, תוכלו לצאת לטיול בשכונה. הגיעו לאיזורים בהם לא ביקרתם, בדקו מה התחדש ואולי תגלו הפתעות בלתי צפויות.

5. כתבו שיר או סיפור

ישיבה בחוסר מעש מחוץ לבית היא ללא ספק הזדמנות מצוינת להגשים חלומות. אפילו בכמה דקות של ריכוז תוכלו לכתוב טיוטה שתשמש אתכם בהמשך עבור סיפור או שיר מקצועיים יותר.

6. בדקו דואר

לא משנה אם אתם גרים בבניין משותף או בבית פרטי, סביר להניח שלאחרונה לא בדקתם את תיבת הדואר. הגיעו אליה במהלך ההמתנה למנעולן ובררו האם הגיע מכתב חשוב. אי אפשר לדעת מה יחכה בתיבה: לפעמים הדברים המשמעותיים ביותר מתרחשים כאשר אנחנו הכי פחות מוכנים אליהם.

7. חייגו לסבא וסבתא

יש הרבה דברים שאפשר לעשות עם הטלפון בזמן שמחכים לאיש מקצוע שיפרוץ את הדלת, אבל כדאי שתכינו סדר עדיפויות. חייגו קודם כל לסבא ולסבתא כי בדרך כלל אתם לא מוצאים את הפנאי המתאים. דברו איתם, התעניינו בשלומם ותרוויחו מצווה בחינם.

8. ודאו את תקינות ארון החשמל

אין הרבה התרחשויות מרתקות בחדר המדרגות או בכניסה לבית נעול, אבל יש את ארון החשמל. ודאו שהוא תקין ומנעו עוגמת נפש או הפסקות חשמל לא רצויות.

9. חדשו קשרים רומנטיים

יש לכם אהבה נסתרת אבל אין לכם אומץ ליצור איתה קשר? שתפו אותה בכך שנתקעתם מחוץ לבית והובילו את השיחה גם למקומות נוספים.